Dovolujeme si Vás pozvat do našeho salonu Valentýna v Poděbradech. Fungujeme od roku 2000 a můžeme se pochlubit stovkami spokojených zákaznic.
Vychutnejte si svůj slavnostní den v klidu a pohodě a využijte našich služeb. Na Vaši návštěvu se již nyní těší ochotný a zkušený personál, který Vám pomůže vybrat ten nejkrásnější model právě pro Vás.

Nabízíme a zajišťujeme

  • Svatební šaty, obleky pro družičky a doplňky
  • Zapůjčení svatebních ozdob na auta
  • Plesové šaty a šaty do tanečních

Pro tyto příležitosti máme připraven velký výběr společenských šatů ve velikostech 34 - 54.


Svatební šaty

Nabízíme široký výběr značkových svatebních šatů - zahraniční i tuzemské  modely, elegantní, klasické i extravagantní, mezi nimi i takové značky jako je Divina Sposa, Miss Kelly Paris, Just For You, Rosanthe Londýn a Romantica. Vybírat můžete mezi modely různých střihů a barevných kombinací ve velikostech 34-56. Každý rok máme pro nevěsty připraveny vždy nové kolekce šatů a doplňků, které se opírají o nejnovější módní trendy v této oblasti.

Ke zvolenému modelu zároveň doladíme všechny doplňky jako ozdobu do vlasů, korunku, závoj, bižuterii, rukavičky, podvazek apod..
Pamatujeme také na svatební doprovod, svědky, družičky a mládence a to již od 1 roku věku.


Obleky

Pro pány máme připravenou kolekci svatebních obleků, v nabídce jsou obleky klasického střihu nebo smokingy a to ve světlých barvách, ale také v tmavě modré a černé. Ke každému obleku zapůjčíme či prodáme také košile, kravatu, motýlek.

Plesové šaty, šaty na maturitní plesy


Pro tyto příležitosti máme připraven velký výběr společenských šatů ve velikostech 34 - 54.

Taneční

Každý rok nabízíme nové speciální kolekce šatů na „Věneček“, ve kterých je kladen důraz na  moderní trendy, jednoduchost a eleganci šatů s ohledem na příležitost a věkovou skupinu, pro kterou jsou určeny. Kolekce zahrnují nejen korzety různých střihů od čistě bílých až po různé barevné kombinace, ale šaty princesových střïhů vcelku s korzetových šněrováním a jemným zdobením.


Zákaznicím, které si u nás zarezervují šaty na věneček, poskytneme slevu 20% na zapůjčení společenských šatů.